.

.

3 Ниво Гира Рек Стојат, Цврст Челик Гира Рек Држачот за Домашна Теретана, Губење на Решетката за Тегови, 881 Килограми Тежина Капацитет

3 Ниво Гира Рек Стојат, Цврст Челик Гира Рек Држачот за Домашна Теретана, Губење на Решетката за Тегови, 881

DEN 2639.76

Пристапност
Во достапна форма

ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на ДИЗАЈН – кревање На решетката има компактен три-ниво простор за складирање, кој може да се постави било каде во салата за да се олесни вчитување и обнова на тегови.4 инчи (L x W x H) и тежи 44 килограми.МУЛТИ-НИВО на МЕМОРИЈА ЗА СЛОБОДНИ ТЕЖИНИ – Продавница на тегови во определен простор, можете да го користите простор удобно, а во исто време, можете да ги организирате во почетниот салата!Решетката стојат можат да се сместат тегови од различни големини.ТРИ-ГУМА ГИРА СТЕНД – Професионална одделение три-слој челик гира решетката.БРЗ СОБРАНИЕТО – здрав структура, како и на неговата површина да може ефективно да се спротивстави на гребнатини и гребнатинки.Материјал : Челик, Гума.БРЗ СОБРАНИЕТО – Овој мултифункционален гира стојат има здрав структура, а неговата површина можат ефикасно да се спротивстави на гребнатини и гребнатинки.Тежат : 44 килограми.Големина : 37 x 19.ТРИ-ГУМА ГИРА СТЕНД - Професионална одделение три-слој челик гира решетката.RUBBERIZED НОЗЕ ЗА СТАБИЛНОСТ – функционален додаток на вашиот салата, овој бесплатен тежина организатор карактеристики rubberized нозете што заштитете го вашиот под од гребење.

Главните карактеристики

Избор на клиент