.

.

Електрични Мини Лук Хеликоптер Лук Машина Лук Masher,Лук Притиснете Минсер Чили Пиперка Растителни Ореви Мелница за Месо,Храна Процесор Минсер Blender Миксер(розева)

Електрични Мини Лук Хеликоптер Лук Машина Лук Masher,Лук Притиснете Минсер Чили Пиперка Растителни Ореви Мелница

DEN 575.76

Пристапност
Во достапна форма

Ве молиме да обрнете внимание кога составување или демонтирање.Ве молиме да биде во строга согласност со упатството. 【Рѓа отпорни】машина главата 304 од не ' рѓосувачки челик го задржува жилет острината за свежи, мазна сечење и хелиум. 【Безбедно да се користи】 на ножеви се ултра-остар.'Рѓа отпорни-машина главата 304 од не' рѓосувачки челик го задржува жилет острината за свежи, мазна сечење и хелиум.бидете сигурни дека за да PREBOIL нив или МИКРОБРАНОВА нив брзо пред да сечкање нив со користење на хеликоптер.Ножеви брзо во и надвор со леснотија. *1 Полнење Кабел. 【Преносни хеликоптер и blender】 : автоматско хеликоптер со капацитет 250ml е многу погодна за мали кујни, рекреативни возила, патување, и кампување.Насилни инсталација не е препорачливо.За тешко корени како моркови, beetroots, celeries, итн. 【Рѓа отпорни】машина главата 304 од не ' рѓосувачки челик го задржува жилет острината за свежи, мазна сечење и хелиум.Ве молиме да биде во строга согласност со упатството.Таа обезбедува брз, конзистентни резултати и спортски импресивен 1-купот (250 ML) капацитет.бидете сигурни дека за да PREBOIL нив или МИКРОБРАНОВА нив брзо пред да сечкање нив со користење на хеликоптер. 【Лесен за употреба и чисти】Само да се стави храна или состојки во мини храна процесор со рака, заклучување на капак и се започне со еден клик за брзо уништи храна.На чинијата и ножеви може да се одвои, погодно да се мијат.【Лесен за употреба и чисти】Само да се стави храна или состојки во мини храна процесор со рака, заклучување на капак и се започне со еден клик за брзо уништи храна.За тешко корени како моркови, beetroots, celeries, итн.Насилни инсталација не е препорачливо.Ова е разноврсна сите-во-едно кујна алатка која е совршен за подготвување на салати, салса, кромид, лук и повеќе.Избегнувајте користење на несоодветни ножеви за сечење на состојки, во спротивно може да доведе до ножеви виткајте или дури и штета.Избегнувајте користење на несоодветни ножеви за сечење на состојки, во спротивно може да доведе до ножеви виткајте или дури и штета.Ве молиме не двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања или проблеми со производот. 【Претпазливост】 : За зеленчук/овошје со тврда кожа, излупете го прво.Неуспехот да се стори тоа може да се постигне компромис на производот и резултат во штети кои не се покриени со гаранција.

Главните карактеристики

Избор на клиент