.

.

VFreeM (3 Компјутери/Pack) Swordfish Ii Каубој Bebop 3x4 Инчен Умре-Намалување на Налепници Decals за Лаптоп Прозорец Автомобил Браник Шлем, Шише за Вода

VFreeM (3 Компјутери/Pack) Swordfish Ii Каубој Bebop 3x4 Инчен Умре-Намалување на Налепници Decals за Лаптоп

DEN 262.80

Пристапност
Во достапна форма

Постојат 3 Компјутери/пак, околу 3 - 4 инчи, Висок квалитет на винил.Лесно се држи на различна површина.Висок квалитет на винил налепници, исто така се отстрани без никаков напор.Дизајнот е отпечатена на 4x3 Инчен дефиниција.Налепници, всушност, не ќе биде толку голем, поради растојанието и како тие да се намали.Ние печати нашите decals на високо-квалитетни Avery Dennison scuff-отпорни, флексибилни.До 3 години издржливост еднаш печатени, и отстранлив до 1 година.Материјалот е Не-токсични, заштита на животната средина, водоотпорен.Направен во САД.Висок Квалитет На Винил Налепница, Совршен Налепници За Лаптоп, Decal Налепници, Телефон Налепници.

Главните карактеристики

Избор на клиент