.

.

Thirstystone Stoneware Увеселителен Парк Во Собата, Осамен Волк

Thirstystone Stoneware Увеселителен Парк Во Собата, Осамен Волк

DEN 551.76

Пристапност
Во достапна форма

Сет од Четири Coasters Вклучени.Мерки 4.25" Плоштад.Направени од Издржлив Stoneware.Печатени и Пакувани во U. S. A. Плута Подлога за Понатамошно Заштита на Мебел.Со широк избор на модерни дизајни, Thirstystone Прилики Coasters се стилски начин да се акцент секој дом.Колор печатење и плута поддршка ќе се обезбеди дополнителен слој на заштита на било која површина и изгледа убава во исто време.На 41/4" големина е совршена за вашиот омилен пијалок.

Главните карактеристики

Избор на клиент