.

.

Стара Планина Претходно Зачинети Леано Железо Fajita Плоча, Сет од 2, 2 Count

Стара Планина Претходно Зачинети Леано Железо Fajita Плоча, Сет од 2, 2 Count

DEN 1002.00

Пристапност
Во достапна форма

Претходно зачинети леано железо.Доаѓа со брендирани дрво база и quilted топла рака.Го задржува топлина подобро од други садови.Рака мие со Не-абразивен материјал, ре-сезоната колку што е потребно.Се транспортираат назад до дивиот Запад со оваа рустикални Стара Планина Fajita плоча поставена.Оваа Fajita поставите доаѓа натоварен со леано железо Fajita Skillet, дрвен послужавник, и quilted топла рака.Таа, исто така доаѓа пре-искусни, што значи без разлика каде се наоѓате на границата, дека е подготвен да оди.Идеален за разни јадења, леано железо е во можност да ја задржи топлината подобро од другите форми на садови.На Стара Планина логото е изгорени во дното на дрво послужавник за дополнителна естетска допир.

Главните карактеристики

Избор на клиент