.

.

Колумбиската Unroasted Зелено Кафе Грав - 25 Кг. Фер Трговијата Суровини Специјалитет Кафе Грав

Колумбиската Unroasted Зелено Кафе Грав - 25 Кг. Фер Трговијата Суровини Специјалитет Кафе Грав

DEN 3431.76

Пристапност
Во достапна форма

Колумбија е водечки производител на некои од најдобрите квалитет coffees светот има да понуди.Играњето со ноти на цреша, чоколадо, и кикирики најчесто се наоѓаат во рамките на кафе од овој регион.Ние ви препорачуваме пржење на среден/темно профил.

Главните карактеристики

Избор на клиент