.

.

Ласерско Отстранување на Влакна, за Жени Постојан Безболно IPL Коса Смена Уред Нега со Шлаг Смисла & 500000 Трепка, во Домашна Употреба Ласерско Отстранување на Уред за ?

Ласерско Отстранување на Влакна, за Жени Постојан Безболно IPL Коса Смена Уред Нега со Шлаг Смисла & 500000

DEN 5999.76

Пристапност
Во достапна форма

【Постојан & Доживотно Користење】Трајно отстранување на влакна Машина има достигнато трепка досега : 500,000 Трепка.Помогне да ја отстраните вашата коса трајно.Целото тело може да се користат : Нашите отстранување на влакна, уред дизајниран за усна,бикини линии, underarms, нозете, грбот, рацете и стомакот и сл. 【At-Home Отстранување на Влакна】На Ласерско отстранување на Уред е нежна, безбедно, едноставен и лесен за да го користите дома.Обезбедување безболна и трајно отстранување на влакна третман.【IPL Технологија и Безбеден, Ефикасен】Ласерско отстранување на уред развиена од страна на стручен тим, IPL отстранување на влакна систем усвоена на истиот клинички докажано IPL технологија се користи од страна на дерматолозите и козметички салони, безбедно и ефикасно.Во споредба со големи трошоци на салонот на отстранување на влакна,коса смена може да се добие истиот резултат со помалку costsnot, исто така ги штити вашата приватност.

Главните карактеристики

Избор на клиент