.

.

5 Парче Риболов Увеселителен Постави

5 Парче Риболов Увеселителен Постави

DEN 719.76

Пристапност
Во достапна форма

Секој увеселителен парк дава изглед на намалување дневник круг во кој се рибар, како и.Уникатен увеселителен парк држач во форма на виножито пастрмка.Coasters се 3-1/2 инчи круг.Увеселителен парк Носител е 5 инчи висок.Вклучува 4 Coasters.Ова 5 парче риба тематските увеселителен постави вклучува 4 coasters, како и уникатна виножито пастрмка во облик на увеселителен носителот.Овие уникатни рачно насликани coasters се направени од поли смола.Овие ќе биде голем плус на секое соба на вашата куќа или голем дар!.

Главните карактеристики

Избор на клиент