.

.

Најк Мажите е Сува Обука Шорцеви

Најк Мажите е Сува Обука Шорцеви

DEN 360.00

Пристапност
Во достапна форма

100% Полиестер.Увезени.Drawstring затворање.Машина За Миење.НАЈК ШОРЦЕВИ : Овие Дпи-ОДГОВАРА шорцеви за мажи да ви се исуши и удобно кога се активни.Да обука на следното ниво со пот управување со технологија и движење отвори кои ќе ви овозможи да се движат слободно.Mesh џебови обезбеди дише складирање и од страна на inset мрежа ја подобрува вентилацијата.МАЖИТЕ СПОРТСКИ ШОРЦЕВИ : Може да се користи крстот функционално како мажите салата шорцеви.Извезена Најк Swoosh трговска марка на машки шорцеви " лево полите.ДПИ-ОДГОВАРА ТЕХНОЛОГИЈА : Nike Сува ткаенина со Дпи-ОДГОВАРА технологија се движи пот далеку од вашиот кожата на површината на облека каде што evaporates брзо да ви помогне да бидете сува и удобно.ПРИЛАГОДЛИВИ ДИЗАЈН : Овие спортски шорцеви имаат еластичен корселе и внатрешни drawstring да се создаде безбедна, прилагодлив одговара.Џебовите остане стабилизираше во текот на движењето. 9" inseam хитови право над колената со рамен чини дека се чувствуваат против мазна кожа.ОБУКА ШОРЦЕВИ : Машина за миење, увезуваат, материјал : 100% полиестер.Мажите Најк Сува Обука Шорцеви ви се обука на следното ниво со пот управување и движење отвори кои ќе ви овозможи да се движат слободно.Атлетски панталони се изработени од Дпи-ОДГОВАРА технологија за да ви се исуши и удобно.

Главните карактеристики

Избор на клиент