.

.

HeavenBird Професионални Коса Steamer, 300W & 600W за Нега на Коса Худ Боја на Косата Процесор со Тајмер за Салон за Убавина

HeavenBird Професионални Коса Steamer, 300W & 600W за Нега на Коса Худ Боја на Косата Процесор со Тајмер за

DEN 3599.76

Пристапност
Во достапна форма

Метал тајмер : Heaven Bird коса steamer користи надградена метал тајмер, кој е на подобар квалитет од други пластични тајмери и не е лесно да се оштетат.Има 30-минутен тајмер функција.Висина и движење : стенд може да се прилагоди на висината.Тркалата на база може да се движи во сите насоки.Тоа може да се прилагоди на различните потреби на корисниците и да се зголеми мобилноста, во кое било место.Исклучителен дизајн:Исклучителен дизајн обезбедува одлични воздух покриеност, со мазна и единствен сушење искуство.Нема да го оштети вашата коса.Ултра-тивка работа, па можете дури и може да го прочитате, додека сушење на вашата коса.Гаранција : Безусловна се врати во рок од 1 месец.Ако квалитетот проблеми се појавуваат во рок од 1 година, може да уживаат во замена услуги (без превоз).Производ функција Вовед : Метал тајмер : Heaven Bird коса steamer користи надградена метал тајмер, кој е на подобар квалитет од други пластични тајмери и не е лесно да се оштетат.Има 30-минутен тајмер функција.Криви база : база на база донесува криви дизајн, па дека машината е рамномерно се истакна и има подобра стабилност.Ве молиме имајте во предвид дека губење на косата steamer треба да бидат поставени во насока на долга нога.Пакет : База * 1 Коса steamer * 1 Литургија * 1 колектор за Отпадни води * 1 Голема метална прачка * 1 Мала метална прачка * 1 Size : Max максимална : 40.1 во Мин максимална : 29.1 во.

Главните карактеристики

Избор на клиент