.

.

Sayopin 2 ПАРЧИЊА Премиум Керамика Увеселителен парк, Симпатична Животно Coasters со Плута База за Tabletop Заштита, 4.1 Во Згусне Отпорни на Топлина Увеселителен парк за Housewarming

Sayopin 2 ПАРЧИЊА Премиум Керамика Увеселителен парк, Симпатична Животно Coasters со Плута База за Tabletop

DEN 180.00

Пристапност
Во достапна форма

✿【МАТЕРИЈАЛ】На керамички абсорбента увеселителен парк е направен од природен и еколошки diatomaceous земјата минерали, кои се влага доказ и влага-апсорбирање. ✿【СИМПАТИЧНА ЖИВОТНО ДИЗАЈН】Нашите керамички увеселителен парк паузи вообичаените кружен изглед и е дизајниран со креативни животните форми.Површината на абсорбента увеселителен парк користи специјална UV печатење процес да не исчезнат лесно.На слатки животни може да одговара на било која од вашите чаши. ✿【СИЛНАТА АПСОРПЦИЈА на ВОДА】Отпорни на Топлина Coasters направени од плута апсорбирање на керамика, кога водата дамките од вашата чаша или пијалок се истури на увеселителен парк, на увеселителен парк брзо ќе се апсорбира влага, не се држи за вашата шолја дното. ✿【ЛИЗГА-ОТПОРНИ ПЛУТА БАЗА】дното од 4.1 Инчен Пијалоци Coasters е направен од плута, кој не само што има анти-пропадна ефект за да се избегне случајно паѓање, но, исто така, можат ефикасно да се заштити вашиот мебел и tabletop Се Изгребани и Soiled, на задебелена топлинска изолација перформанси е подобро. ✿【МУЛТИ-ЦЕЛ ПРИЛИКИ】Coasters за пијалаци абсорбента не е само како домаќинство точка се применуваат на вашата кујна , дом, канцеларија, бар, семејството партија, кафе куќа ект, но исто така совршени како дома декор, housewarming и роденденски подарок за вашите пријатели!.СОВЕТИ : . 1.Не избрише и гребење на увеселителен парк со челични топки, ножеви, гранки и други тешко објекти за да се избегне гребење. 2.Не се впие и се изложуваат за долго време за да се избегне деформација и пукаат. 3.Долгорочните влажна состојба на керамички увеселителен парк ќе ја ослабне влага апсорпција ефект, ве молиме да се исуши редовно.

Главните карактеристики

Избор на клиент