.

.

Meriville Сет од 5 Графит Лен Клип На Лустерот Светилка Нијанси, 4-инчни со 5-инчни со 5-инчен

Meriville Сет од 5 Графит Лен Клип На Лустерот Светилка Нијанси, 4-инчни со 5-инчни со 5-инчен

DEN 719.76

Пристапност
Во достапна форма

НИЈАНСИ ДИМЕНЗИИ : 4" топ дијаметар, 5" дното дијаметар, и 5" висина.ТКАЕНИНИ : Лен.Hardback.ТЕХНИК : Clip-за техник дизајниран да се вклопуваат teardrop или торпедо candelabra светилки.НЕ за стандард редовни светилки.ПРЕДЛОЖИ МАКСИМУМ WATTAGE : 40 w. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - Meriville Лустерот Нијанси се поткрепени со 100% гаранција дека сте целосно задоволни со вашиот производ или да добиете вашите пари назад.Големина на : Поставување на 5 | Боја : Графит.

Главните карактеристики

Избор на клиент