.

.

KINPS Аудио Помошни Стерео Проширување Аудио Кабел 3.5 mm Стерео Приклучок Машки да се Женски, Стерео Приклучок Кабелот за напојување за мобилни Телефони, Слушалки, Зву?

KINPS Аудио Помошни Стерео Проширување Аудио Кабел 3.5 mm Стерео Приклучок Машки да се Женски, Стерео Приклучок

DEN 153.36

Пристапност
Во достапна форма

Продолжи растојанието на аудио пренос.Поврзување со 3.5 mm стерео приклучок на уреди, игри, музика, филм и други активности.Без намалување на квалитетот на звукот.Одржување аудио нивото.Поминува тестот и откривање на секој еден производ.Чекор Надолу приклучок во и надвор дизајн, обезбедува поврзување на цврсто.Метал случај изграден и ПВЦ оклопна, придонесе да се издржливи секојдневно користење.Компатибилен за Слушалки, i OS уреди (i Phone, i Pad, i Pod), Android уреди (Samsung, LG, Nexus, Sony и др.), Компјутери, Лаптоп, Macbook, i Mac, MP3 Плеери, автомобили, ТВ, ДВД, ТВ кутија.Сите со 3.5 мм аудио помошен стерео приклучок.Она што ќе добиете за : 1*KINPS Помошни Аудио Extender Кабел, 18 месеци гаранција.Треба да имате било какви загриженост за проблемот, се чувствуваат слободни да контакт.

Главните карактеристики

Избор на клиент