.

.

ZyHMW Бања Земи Лентата за Безбедност Поддршка за Железнички, Земи Бар Бакар Туш Парапет со Сапун Нето Бања Не се Лизга Рамнотежа Бар Бариера-Бесплатна Бања HandGrips Хром

ZyHMW Бања Земи Лентата за Безбедност Поддршка за Железнички, Земи Бар Бакар Туш Парапет со Сапун Нето Бања

DEN 1029.60

Пристапност
Во достапна форма

Чистење метод : Користете памучна крпа и малку неутрален детергент или вода да се исчисти ја.Естетски : Ова потпирач за дизајн, лесно и безбедно да се инсталира на секој агол. Ние само го продаде потпирачи за раце одделно.Нашите земи бар не е само за сигурност се справи со, но, исто така, крпа рек!Може да се користи во спални соби, кујни, бањи, кади, дневни соби, итн.Име на производ : Целосна бакар задебелена бања handrail Shower рамнотежа се справи со Површински Третман : PVD Искра Plating Shower рамнотежа се справи со Големина : 42cm, 44cm Shower рамнотежа рачка Материјал : Brass Shower рамнотежа се справи со Обемот на примена : када/туш/wc/спална соба и сл.Прашува : 1.

Главните карактеристики

Избор на клиент