.

.

Темпото Феникс Жакард Мулти, Ткаенина од Дворот

Темпото Феникс Жакард Мулти, Ткаенина од Дворот

DEN 526.80

Пристапност
Во достапна форма

Ткаенина Тип : 100% Полиестер.Увоз Ознака : Направени во САД или Увезуваат.Ткаенина Грижа Инструкции : Сува Чиста. 57" широк.Ткаенина се продава од дворот и се сечат за да цел.На пример, цел на 1 дворот (Количина=1) е 57" x 36".Цел на 3 метри (Количина=3) е 57" x 108".Совршен за прозорец третмани (драпериите настануваат, завеси, valances, swags), прекривки опфаќа, перница шамс, фрли перници, slipcovers и текстил.Бои вклучуваат слонова коска, кафена, жолта, црвена и зелена.Оваа basketweave жакард ткаенина карактеристики птици во дрвјата.Тоа е многу разноврсна и совршен за прозорец третмани (драпериите настануваат завеси valances swags) прекривки ги опфаќа перница шамс фрли перници slipcovers и текстил.Бои вклучуваат слонова коска кафена и жолта црвена и зелена.

Главните карактеристики

Избор на клиент