.

.

Fajita Плоча Поставете - Пред-искусни Леано Железо Fajita Тавата со Дрвен Послужавник и Топла Рака од страна на Стара Планина

Fajita Плоча Поставете - Пред-искусни Леано Железо Fajita Тавата со Дрвен Послужавник и Топла Рака од страна

DEN 478.80

Пристапност
Во достапна форма

Пред Искусни и Подготвени за Употреба.Доаѓа со дрвен послужавник.Доаѓа со quilted топла мит.Стара Планина логото е изгорени во задниот дел на дрво послужавник.Го задржува топлина подобро од други садови.Грижа инструкции : Рака Мие.

Главните карактеристики

Избор на клиент