.

.

Квадратни Дрвени Дебели Плута Пијат Coasters за Кујна Ресторан Дома Кафе Бар Свадба Резерви (11 х 8 Инчен, 4 Парчиња)

Квадратни Дрвени Дебели Плута Пијат Coasters за Кујна Ресторан Дома Кафе Бар Свадба Резерви (11 х 8 Инчен, 4

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

Мерење : на плоштад плута trivets е 11 инчен во висина од 8 инчи во ширина и дебелина 1/ 5 инчи, што е доволно простор за да се одржи повеќето различни спецификации на чаши.Практичен дизајн : на работ е обработена, така што да се спречи мебел штети, и двојно страни плута на површината е мазна и дебела, така што задржи табела блузи суви и чисти, добри на абсорбента.Она што ќе добиете : пакетот вклучува 4 пакети плоштадот плута coasters, добро спакувани во кеса, голема количина за да ги задоволат вашите разни видови на потреби.Широка примена : погоден за користење во канцеларија, дома, во кафуле, или куќа, исто така, може да се стави во кујна, бар контра, отворено маса, фрижидер, канцеларија, простор, според повеќето видови на табелата.Убаво decors : може да бидат адаптирани да се одржи поголеми садови и садови од страна на неколку објекти комбинација, печатени и дру симпатична обрасци или бои како рачно изработени занаетчиски или украси. 4 mm Дебели дрвени плута пијат coasters, плоштад плута trivets, пакети од 4 Големи алатки : На работ е обработена, така што да се спречи мебел штети, и двојно страни плута на површината е мазна и дебела, така што задржи табела блузи суви и чисти, добри на абсорбента.Мазна edge : Нивната предност се обработуваат и материјална површина е мазна.Држи се ладни и топли пијалоци од оштетување на мебел, може да се применат за да се топла влошки, купот на coasters, исто така, можат да бидат прилагодени на една мала централа сос.Спецификации : Боја : тен Материјал : дрвени Големина : 11 инчен во висина од 8 инчи во ширина и дебелина 1/ 5 инчен Количина : 4 пакети Облик : плоштадот Пакетот вклучува : 4 x Дрвени плута пијат coasters.

Главните карактеристики

Избор на клиент