.

.

Кралската 4 Пакет 54 x 108 Пластична Маса Крпа, Пластични Партија Табела Маска, Обновливи Пластична Маса Крпа, за Еднократна употреба Правоаголна Маса Капак (ЦРВЕНО)â€

Кралската 4 Пакет 54 x 108 Пластична Маса Крпа, Пластични Партија Табела Маска, Обновливи Пластична Маса Крпа,

DEN 1680.00

Пристапност
Во достапна форма

Вкупно 4 поединечно завиткани табела ги опфаќа.Големина : 54 во x 108 во.Одговара на било правоаголни маси до 8-метри во должина.За еднократна употреба пластични tablecloth, лесно да се исчисти,.Ги покрива сите табела со минимална транспарентност.Голема пластична tablecloth партии, празник партии, роденден партии, Божиќ, денот на Благодарноста вечера, bbq, свадби, средби, саеми, манифестации, како и сите други прилики.

Главните карактеристики

Избор на клиент