.

.

Малку Магаре Енди Мажите Топло Зима Softshell Јакна Windproof Планински Ски Снег Грб со Отстранлив Капак

Малку Магаре Енди Мажите Топло Зима Softshell Јакна Windproof Планински Ски Снег Грб со Отстранлив Капак

DEN 1679.52

Пристапност
Во достапна форма

Шел : 95% Полиестер, 5% Spandex; Надеж : 100% Полиестер.ДОНЕСЕ WARTH ВО ОВАА ЗИМА : внатрешниот супер меки и топли faux крзно обрабени го прави најдобро топлина задржување и нуди следното-да-кожа удобност.На outter windproof школка е голема за да proctect вие против ветрот.Водоотпорен ОБВИВКА : Ткаенина е третирана за да се одвратат вода додека се одржи breathability.Задржи вашето тело секогаш сува и удобно кога сте надвор.WINDPROOF и ФЛЕКСИБИЛНИ ОДГОВАРА : Сите добро дизајниран детали се изгради за совршен windbreak систем. 1.Носат отпор мека школка е многу правец на отпор. 2.Монтажни бура худ, стојат јака, полно со патент затворање, прилагодлив полите со drawstring. 3.Кука и јамка ракави печат во топлина.МУЛТИ ПРАКТИЧНИ ЏЕБОВИ : 2 zippered handwarmer џебови, 1 zippered градите џеб, 2 Внатрешни он-zippered скривам џебови.Пространа мулти-fuctional џебови се да скривам сите ваши essentials.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Mountaing, кампување, планинарење, патување, скијање и сноубординг.Без разлика дали ќе го направите различни активности на отворено, вие се уште можете да се чувствувате прилично удобно во топли зимски јакни во секое време.Надворешната Школка Тип : Професионални обложени ткаенина.Средниот Слој Тип : вода-отвратителен и breathble.Внатрешна Обвивка Тип : Супер топло и нуди следното-да-кожа удобност.Малку Магаре Енди mens топла зимска јакна јакни се совршен за повик и отворено зимски активности.Погодни за зимски активности на отворено,како скијање, уметничко лизгање, аикидо, кампување, патување, возење велосипед, пешачење или други отворено авантура.Боја : Светло Сиво | Големина : XX-Large Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.Голема Топлина : YESWindproof : YESBreathable : YESWaterproof : 3000+.Малку Магаре Енди mens топла зимска јакна јакни се совршен за повик и отворено зима activities Suitable за зимски активности на отворено,како скијање, уметничко лизгање, аикидо, кампување, патување, возење велосипед, пешачење или други отворено авантура.

Главните карактеристики

Избор на клиент