.

.

INEBRYA сладолед Keratin Масло Еликсир - 200 ml

INEBRYA сладолед Keratin Масло Еликсир - 200 ml

DEN 720.00

Пристапност
Во достапна форма

Преструктуирање масло врз основа на keratin и macadamia масло, идеална за сува, Crespi, боја и негувана коса.Неговата не-мрсна, богати и концентрирана формула, ја храни, услови и districa ефикасно, со вонредни мекост и silkness, дури и на најтешките коса.Регенерира, зајакнува и revitalises на внатрешната структура, со што на косата високо хидрирани и светли.Употреба : По shampooing, нанесете неколку капки за да влажни и buffed коса и нежно масажа; оставете 1-2 минути, а потоа се впие косата со малку топла вода и чешел; исплакнете темелно.Се тресат пред употреба; тел 3.8-4.2. Откријте преструктуирање масло со Keratin Keratin од Inebrya, тоа е идеален за густа коса и дава целосна detangling лекување, исхрана, revitalising keratin преструктуирање масло : тоа чисти ефикасно, преку промоција на длабоко преструктуирање, moisturising и негување на акција.Тоа дисциплини на косата, со кој се елиминира frizz и дава неверојатен сјај.Идеален за исправи, frizzy косата и се предмет на чести хемиски третман.

Главните карактеристики

Избор на клиент