.

.

Broadsheet Гира Багажник, Губење на Решетката за Тегови, Фитнес, Мини Гира Дрво Рек Стојат, Универзална Тежина Носителот на Решетката за Тегови, Тежина Кула

Broadsheet Гира Багажник, Губење на Решетката за Тегови, Фитнес, Мини Гира Дрво Рек Стојат, Универзална Тежина

DEN 2212.80

Пристапност
Во достапна форма

????【 Повеќе Простор за Складирање 】 Тежина Решетката за Тегови, е дизајниран со лист форма, и тегови може да бидат зачувани на двете страни.Тоа може да се одржи до 6 тегови.Гира решетката може да се соберат тегови, да ги задржи на простор среди и да се зачува простор. ????【 Premuim Материјал 】 Тежина Решетката за Тегови, е направен од високо-квалитетни ПВЦ материјал, кој има голема сила и можат да го издржат тегови тежат повеќе од 200 килограми.Дрвото облик дизајн помага да се зајакне чувството на модата и да додадете боја на спортски, така што ви се допаѓа фитнес повеќе и да се развие совршено тело форма.Побрзај и вежбање. ????【 Гира Рек Големина 】 Гира Рек големина информации : 9 инчи долго и 9.3 инчи висок.Дизајнот е мал и исклучителна, и простор за заштеда на дизајн ви овозможува да се одржи на кревање дрво стои насекаде во салата или дома да лесно да се добие бесплатно тежина. ????【 Лесен за Употреба 】 Гира Решетката е многу едноставен за користење, само треба да нежно ставете го во агол од вашиот дом или салата.По секој тренингот, можете да поставите тегови на Гира Рек, така што можете да ги организирате вашите спортска опрема и распоредете ги во место.Покрај тоа, на база на заградата има не се лизга дизајн, ставање на тоа да се менува и да предизвика оштетување на подот. ????【 100% Задоволство Гарантира 】 ве Молиме бидете сигурни дека нашите производи се подложени на ригорозни квалитет.Ако нашите производи не успеваат да ги исполни вашите очекувања, можете да побарате за Целосна Наплата или Замена.Било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.Губење на Решетката за Тегови, Дома 3 Ниво Фитнес Гира Багажник, Фитнес, Мини Гира Дрво Рек Стојат, Универзална Тежина Носителот на Решетката за Тегови, Тежина Кула ????????Ние се обидуваме се потрудиме да ги задоволи секој клиент.Било каков проблем,ве молиме да бидат слободни да контакт. ????????Спецификации : ????Боја : Black Notice1. Големина во 1-3cm големина разликата е во нормални граници, поради прирачник за мерење.2. Бојата може да има мала разлика поради светилки, екрани, итн.????Пакетот вклучува : 1 x Тежина Решетката за Тегови.

Главните карактеристики

Избор на клиент