.

.

МЕНЕ.ФАН Силикони Coasters [8 Pack] Точки Пијат Coasters со Носителот - Купот на Мат - Не се Лизга, Не-Стап, Останете Стави, Длабоко Послужавник - го Спречува Мебел и Tabletop Штети(Ро?

МЕНЕ.ФАН Силикони Coasters [8 Pack] Точки Пијат Coasters со Носителот - Купот на Мат - Не се Лизга, Не-Стап,

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

НОВИ ЗАДЕБЕЛЕНА насекаде од кујна, спална соба, цртање соба, топката соба, свадба, забава, библиотека, ресторан, канцеларија, бар, кафуле, паб и плажа.Се ЗГОЛЕМИ на МЕБЕЛ ЗАШТИТА : внатрешна и надворешна патио абсорбента coasters, може да се користи на било материјали табела тип, како дрво, гранит, стакло, бамбус пластика, soapstone, песочник, мермер, камен маси и така натаму.Паметни се заштити површината на вашата кујна контра tabletop, канцеларија биро или ноќни мебел од непријатни марки или страшно нула.Долготрајната УПОТРЕБА & ОТПОРНИ на ТОПЛИНА & машина за миење САДОВИ ДОСТАПНИ : пијалок coasters се направени од храна одделение силиконски,Флексибилни & Трајни.Топлина отпорни опсег од -40 F да 480 F, може да се користи за ладна или топла пие во секоја прилика.уживајте во вашата омилена алкохол, алкохолни пијалоци, овошен сок или други пијалоци, како пиво, вино, виски, тропски коктел, мраз, вода, кокс газирани пијалоци, кафе, чај или топло чоколадо.MUTI КОРИСТЕТЕ & НУДИ : Оние разноврсна пиење coasters може да се користи како мала trivet, тенџере носителот, лажица одмор, кујнската маса подлога, дури и на мебел нозете на подот првенство за столици и маси дома , исто така, ќе биде професионални шанкер материјали, barware tabletop сет, бар апсорбирање на мат во бар.Се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања и обидете се потрудиме да ви помогнат да се реши тоа.Бренд : МЕНЕ.ФАН.Материјал : Силикон+PP.Кутијата : 8 Pack Силикони Coasters + Една Пластична Држачот.Миење : Машина За Миење Садови Достапен / Рака Мие.Таму coasters не се лизга, не-стап, флексибилни и не-breakable,.ќе ви помогне вашиот производ дрво или стакло мебел од било дамки и влага, гребнатини и топлина.Исто така, со совршена големина за големи чаши, чаши и шишиња.Можете да ги користите за внатрешна или надворешна употреба.Доаѓаат со сет од 6 силикони пијат coasters направи да уживате во вашиот пиење време со било хаос.

Главните карактеристики

Избор на клиент