.

.

Смешни Музика Подароци Живот Без Да Маршираат Бенд Ќе Б Рамен Tuba Тапан Подарок Кафе Кригла Чај Првенство Белешки

Смешни Музика Подароци Живот Без Да Маршираат Бенд Ќе Б Рамен Tuba Тапан Подарок Кафе Кригла Чај Првенство Белешки

DEN 431.76

Пристапност
Во достапна форма

Одличен подарок за роденден музичар или бенд geek замолчени подарок.Ова 11 унца бела керамички кафе кригла, исто така, прави голема чаша чај со неговите големи, лесни за контрола C-рачка.На влијаеше дизајн ќе се прикаже на двете страни на кригла како на сликата, и ќе престане околу 1 инч од двете страни на C-рачка.Премиум полна боја сублимација отпечаток создава жив, долготрајни, и олово-слободен дизајн.Микробранова печка и машина за миење садови безбедно за својата погодност.

Главните карактеристики

Избор на клиент