.

.

Angiemic француски Baguette Тавата за Печење 15 x 11 Nonstick Јаглероден Челик 3 Леб Перфорирани Печење Послужавник Леб Пан Бејкер Мувла Готвење Рерната за Печење Тави Bakeware Златн?

Angiemic француски Baguette Тавата за Печење 15 x 11 Nonstick Јаглероден Челик 3 Леб Перфорирани Печење Послужавник

DEN 431.76

Пристапност
Во достапна форма

ПРЕМИУМ ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ ЈАГЛЕРОДЕН ЧЕЛИК МАТЕРИЈАЛ : Трајни baguette тавата со премиум храна одделение јаглероден челик материјал за висока ефикасност baguette за печење.Професионална 3 леб француски леб пан во димензија на 15inch долг од 11inch широк.Идеална домашни секојдневна употреба baguette тави за печење.NONSTICK & ПЕРФОРИРАНИ : Како храна прибор, ние посветена да обезбеди безбедни и сигурни производи за клиенти да ја користите.Оваа задебелена јаглероден челик леб садот за печење е дизајнирана од храна одделение силиконски слој за nonstick перформанси.Во меѓувреме, професионални перфорирани дизајн е совршен за страшни baguette печење со брз воздухот тече.БРЗО ТОПЛИНА СПРОВОДЛИВОСТ & ВИСОКА ТЕМПЕРАТУРА ОТПОРНИ : професионални перфорирани и задебелена јаглероден челик материјал дизајн носи голема претстава за брзо спроведување, рамномерно загревање и висока температура отпорни до 446℉.МАЗЕН и ЛЕСЕН ЗА ОСЛОБОДУВАЊЕ на : рабовите на оваа nonstick перфорирани baguette за печење се дизајнирани на задебелена широк раб и мазна лак агол, мазни за секојдневна употреба и тоа е лесно да се ослободи со премиум материјални карактеристики.ГРИЖА за корисници : Ние нудиме висок квалитет дом и градина производи и уште поважно, со внимателен грижа на клиентите.Заслужуваат она што би требало да имаат.

Главните карактеристики

Избор на клиент