.

.

ScratchMe Мачка Scratcher Пост Одбор, Планината Fuji Форма Гребење Мачка Салон Кревет, Трајни Подлога Спречува Мебел Штета (PTFURNSCRATPADMOUTAIN)

ScratchMe Мачка Scratcher Пост Одбор, Планината Fuji Форма Гребење Мачка Салон Кревет, Трајни Подлога Спречува

DEN 623.76

Пристапност
Во достапна форма

[УНИКАТЕН ДИЗАЈН] : Забава и атрактивни FUJI Moutain дизајн го прави тоа како украс.Уникатен крстот дизајн одделува мулти-соочуваат гребење мачка одбор, го прават овој scratcher погоден за мулти-мачка семејства. [ОСТАТОКОТ атрактивна мулти-функционални мачка scratcher да ги задоволи вашиот маче е инстинкт на гребење. [ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ]:Направен од високо-квалитет на картонот.Пет слој на брановидни хартија како притисне единица, стави заедно со силно лепило обврзници за да се обезбеди трајност.Гребење мачка Одбор може да се користи за двете вертикални и хоризонтални гребнатини, и тоа целосно е реверзибилна. [Димензии] : 27.5 27.5 x x 25.6 инчи.egosopp.

Главните карактеристики

Избор на клиент