.

.

DOUBFIVSY Springform Пан Сет, 4/7/9 Челик Nonstick Leakproof Кукла Тави Круг Торта Калапи за Печење со Отстранлив Дното Bakeware со 18pcs Торта Декорирање Материјали

DOUBFIVSY Springform Пан Сет, 4/7/9 Челик Nonstick Leakproof Кукла Тави Круг Торта Калапи за Печење со Отстранлив

DEN 311.52

Пристапност
Во достапна форма

????【Висок Квалитет на Материјалите】 Направени од премиум јаглероден челик и засилен слој, BPA и PEOA слободни, 100% безбедни и здрави.Топлина-отпор температура : 230℃ /445℉, Микробранова печка безбедно, и топлина рамномерно. ????【Nonstick Springform Торта Калај】 Не-стап слој значи дека нема дополнителни путер или масти, значи и помалку масти.Springform торта калај со отстранлив дното, latch може да се изедначи го отворите и затворите, торта може да биде брз-објавен од печење повеќе чисто без уништување на обликот.Отстранлив дното, исто така може да се користи како печење послужавник за пица. ????【Три Големини】 Ова springform пан сет вклучува 3 дел нелеплива тави (4 инчен срце, 7 инчен, 9 инчи)може да се користи за да се создаде убава три слој колачи прилагоден за секоја прилика.Нашите сет од 3 пролет форма торта tins ќе биде одличен прилог на вашата кујна. ????【18 парчиња Украсување Колекции】 10 Торта Совети, 3 Шлаг Неспокојот, 1 Силикони Обновливи Торба, 1 Десен Агол Неспокојот, 1 Couplers, 1 слаткарска кеса врски, 1 Четка. ????【Услуга Гаранција】 Нашата Торта Tins Поставува биле добро тестирани, проверени и пакет пред испраќање на off.Може да бидат сигурни дека вашето купување во нашата продавница е загарантирана.Било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво, така што ние може да обезбеди најдобра услуга за вас.Материјал : Јаглероден Челик + Нерѓосувачки Челик + Силикони + PP.Тежина : 780g.Облик : Тркалезна и Срцето.Големината на пакувањето : 25* 25* 7 cm/9.8* 9.8* 2.7 инчи.Springform пан со отстранлив дното за да отстраните деликатна колачи лесно.Пан торта set има 3 вида на големини кои може да ги задоволи различни печење потреби во различно време.Оваа springform пан поставени се направени од издржлив јаглероден челик кои може да се пече одново и одново со иста одлични резултати.Оваа springform тави се PFOA, BPA и PTFE слободни, како одраз на нашата посветеност кон безбедно прибор за готвење, и за вас и за околината.

Главните карактеристики

Избор на клиент