.

.

Калено Стакло Плочата, Мрзливи Сузан Служат Плочата, Торта Вртење Маса, 7mmthick Експлозија-доказ, Без Навалување 6 Помошни Тркала, За Домаќинство Хотел Ресторан

Калено Стакло Плочата, Мрзливи Сузан Служат Плочата, Торта Вртење Маса, 7mmthick Експлозија-доказ, Без Навалување

DEN 657.60

Пристапност
Во достапна форма

5 Карактеристики : Експлозија-доказ, лесен за чистење, флексибилни за да ги ротира, издржливи, носат-отпорни, и корозија-отпорни, добра товарот, отпорноста кон температурните разлики, водоотпорен и влага-доказ, едноставни и стилски ★★★Забелешка : ★ве Молиме консултирајте се со сервисот за посебни големини.ТРКАЛЕЗНА ПОВРШИНА : 360°rotatable, флексибилни ротација, стабилна и единствен брзина, шифрирана топката челик лого, тивко, силна, повеќе погодно за јадење, висока температура отпорни, експлозија-доказ калено стакло.Идеален за семејни вечери, роденден партии, торта прикажува, леќата тегла организаторите, ресторани, банкети, кујни.Транспарентен раб.ПРАКТИЧНОСТ : 60 ~ 130 CM услуга фах, погоден за организирање на семејството средби, роденден партии, објект на екранот, итн, лесно споделување на храна со сите или ги красат трпезариска маса.Одлично за ресторани, кујни, хотели, банкети, роденден страни, итн.Ако сè уште не добиле нарачка во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас во времето. ★Поради светлина и опрема, слика и вистинската боја се различни, зависно која е вистинска работа. ★времето за испорака е обично 15-20 дена.5 во, 110cm/43.МАТЕРИЈАЛ : зајакнато стакло, заштита на животната средина материјал, висока температура отпор, водоотпорен, мазни рабови и полиран, не burrs, рака да не повреди.5 во, 130cm/51. ★При изборот на големината, ве молиме да се измери големината на вашето биро прво.5 во, 100cm/39.Калено стакло е посебна технологија на обработка дека треба да се биде умерен и остро, па така не може да биде грешка на 1~2cm во дијаметар и 1~2mm во дебелина.5 во, 120cm/47.Оваа калено стакло мрзливи Сузан ќе обезбеди забава оброк за вашиот поширокото семејство, и секој може да делат храна.Разликата помеѓу вкупната големина на плочата и големината на масата треба да биде 30-50 cm.Производ параметри : Име : Помошни тркала плочата Материјал : стакло во Боја : транспарентна Облик : тркалезна Обука тркала : 6 Дебелина : 7mm димензии : 60cm/24in, 70cm/27.5 во, 80см/31.ЛЕСЕН за ЧИСТЕЊЕ : најдобро е да се избрише со вода и влажна крпа, или детергент, а потоа воздух-сува.БЕЗБЕДНОСТ ДИЗАЈН : на работ на патка е клун, стакло на плочата е краток и долг, Безбеден и стабилен калено стакло работ дизајн, дебела и стабилна ротирачки плочата за да се обезбеди стабилна ротација и не е лесно да падне.

Главните карактеристики

Избор на клиент