.

.

Make Up Четки 50 Компјутери за Еднократна употреба Микро Трепките Четки Прачки Апликатори Четка Eyelash Чешел Четки Шминка Алатка за Полнење со - (се Справи со Боја: Маскар?

Make Up Четки 50 Компјутери за Еднократна употреба Микро Трепките Четки Прачки Апликатори Четка Eyelash Чешел

DEN 1262.40

Пристапност
Во достапна форма

Се справи со Боја : маскара четка.Предмет Тип : Шминка Четка.Рачка Материјал : Пластика.Се Користи Со : Трепките.Димензии : 12cm*8cm.Опис : лепак,eyelash продолжување комплет,пинцети и се поврзани со eyelash материјали.Објектот Спецификација : Предмет Тип : Шминка Brush Handle Материјал : Plastic Used Со : Eyelashes Size : 12cm*8cm Quantity : 50 Brush Материјал : Волна Fiber Material : Othermicro четка за eyelash продолжување : производителот чешел четка : микро четка за eyelashe : мека чешел четка : фабрика pricematerials : cottonpacking : 50pcssize : 10cmdurable combbrush : чешел за eyelash extensiondelivery време : 5 dayspayment : PP,western union, Т/Т.

Главните карактеристики

Избор на клиент