.

.

Да се рестартира Заварување Electrode Носителот 500AMP Тешки Вилица Држи Plier Electrode Менгеме на ЛАЧНО Заварување Машина Заварчик Американски Дизајн

Да се рестартира Заварување Electrode Носителот 500AMP Тешки Вилица Држи Plier Electrode Менгеме на ЛАЧНО Заварување

DEN 443.76

Пристапност
Во достапна форма

????Голем 500-Amp обезбедува трајност, 5/8~7/16 инчен electrode капацитетот,се Користат # 1 AWG Мерач Кабел, Одговараат за 10-20 нозете на кабел. ????Добро организиран линискиот вилица за цврст стисок на прачки во 45°, 90° до 180° позиции. ????Овој стап electrode носител е направен од Висок Квалитет на Месинг материјал со Изолирани се Справи.Специјален Дизајн за Лесно Кабелска Конекција со Слободни Spanner и Проред Лист. ????Ние сме обезбедување на целосна палета на професионални заварување производи, ве молиме да проверите на нашата продавница за да се добие себе си подготвени за ефикасна & safe заварување. ????100% Задоволството на Клиентите Гаранција : Сите производи од Рестартира има 1 Година по-продажбата на клиенти услуга за гаранција.Ве молиме да ни се обратите за било каква помош.

Главните карактеристики

Избор на клиент