.

.

Fasmov 4-Леб француски Baguette Леб Тавата за Печење + Леб Куцо + Тесто Scraper + Тесто Бесплатен Couche Тесто Крпа за Професионални & Дома Sourdough Печење

Fasmov 4-Леб француски Baguette Леб Тавата за Печење + Леб Куцо + Тесто Scraper + Тесто Бесплатен Couche Тесто

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

Француски леб пан направен од високо-квалитет за безбедност на храна јаглероден челик материјал за уште печење резултати, ехо на пријателски со анти-stick облога, лесна за чистење, и отпорност на топлина до 450 степени Ф Премиум Квалитет Бесплатен Крпа:Направен од високо-квалитет лен влакна и подебели ткаенини, тие се дебели и цврсти доволно да облик леб.Француски леб печење мерки 15"X 13"X 0.98", секој олук ширина на овој италијански леб пан е 2.75" , 4-Лебови дизајн ви овозможува да се пече повеќе леб во исто време.Ви нуди повеќе опции, навистина, ќе бидете во можност да се пече 1 до 4 леба одеднаш според вашите потреби.Совршен за печење алатка за поставување за да се направи леб, baguette, француски bagel печење, пица, бисквити, слатка пита и повеќе, може да послужи како убав подарок за печење почетник и љубовник, споделување со вашето семејство и пријатели, уживаат печење забавно заедно.Пакет се вклучени : 1 x француски Леб Перфорирани Baguette Пан + 1 x Леб Куцо +1x Тесто Scraper+1 x Тесто Couche (29.5" × 18").Француски леб печење мерки 15"X 13"X 0.98", секој олук ширина на овој италијански леб пан е 2.75" , 4-Лебови дизајн ви овозможува да се пече повеќе леб во исто време.Ви нуди повеќе опции, навистина, ќе бидете во можност да се пече 1 до 4 леба одеднаш според вашите потреби.

Главните карактеристики

Избор на клиент