.

.

Мини Храна сламен покрив, Мини Лук Хеликоптер Мал Процесор за Храна Лук Дробилката Минсер за Чили Лук Зеленчук, Кромид црн Пипер Месо Орев-Пинк

Мини Храна сламен покрив, Мини Лук Хеликоптер Мал Процесор за Храна Лук Дробилката Минсер за Чили Лук Зеленчук,

DEN 287.76

Пристапност
Во достапна форма

【Електрични Храна Хеликоптер】Мини процесор за храна ви овозможува да се ослободи од прирачник за сечење и не треба да биде поврзан со ѕиден штекер.Тоа може да се користи се до 1 месец по 2 часа на usb полнење (до 50 пати).Мини храна хеликоптер е опремен со ниско-енергетски, ниски-бучава 30w мотивација да се обезбедат подобри перформанси за да ви помогне брзо да го заврши мали сечење работа. 【кујнски Помошник】На електрична мини лук хеликоптер е опремен со 3-остар нож 420 нерѓосувачки челик сечилото, која може брзо и лесно да се исецка лук, ѓумбир, црн пипер, морков, зеленчук, кромид, јатчесто овошје и други мали предмети во 5 секунди.Лук хеликоптер е одлична кујна малку помошник, се заштеди на време за подготовка на оброци секој ден, така што ќе имате повеќе слободно време. 【Еден допир Операција】 Нашиот мал процесор за храна е многу едноставен и лесен за користење, само притиснете на копчето за да го вклучите или исклучите мини хеликоптер, ќе може да се добие еднакво сецкани храна за неколку секунди.Тоа е многу корисно за старите лица и луѓето со артритис или други пречки за мобилност. 【Лесно да се Чисти】Оваа мини храна хеликоптер е дизајниран за да се спречи храна од лепење, што го прави полесно да се чисти.На мешање првенство и ножеви се монтажни за чистење, и без дамки ќе остане.По чистење, избришете ги со сува мека партал или да се издвои за да се исуши.Ве молиме да се биде внимателен на остри ножеви кога демонтирање и чистење. 【Преносни Мултифункционален Кујна Алатка】капацитетот на мини хеликоптер е 250 ML, што е доволно за да се задоволат мала побарувачка.На зеленчук хеликоптер е мал и лесно да се носат и продавница.Својот лесен и стилски дизајн е многу погодна за мали кујни, RVs, патување и кампување или други прилики.Безжичниот електрични мини лук хеликоптер не само што ви овозможува да се ослободи од оковите на традиционалните рачно производство и жици, но, исто така, им овозможува на вашето семејство и пријатели да се јаде свежа храна во секое време, насекаде.

Главните карактеристики

Product material:
304 stainless steel 3 blades, BPA free material Capacity
Избор на клиент