.

.

Entemah Nonstick Baguette Леб Тави, 156.3 инчен Јаглероден Челик Перфорирани француски Леб Пан, Леб Печење Леб се Пече Мувла Тост Перфорирани Пекарски Калапи Baguette мувла

Entemah Nonstick Baguette Леб Тави, 156.3 инчен Јаглероден Челик Перфорирани француски Леб Пан, Леб Печење Леб

DEN 167.76

Пристапност
Во достапна форма

Вие не може да тргне наопаку кога изборот на нашите производи, поради тоа што има високи трошоци за изведба и квалитет, и може да ви помогне во секое време, насекаде. ❤Се купи со Доверба : Ние искрено ви благодариме за изборот на нашите производи, изборот на нашите производи нема да ве разочараме.✨Добар пренос на топлина, униформа греење, долг животен век, е првиот избор за дома печење.Entemah : Ние сме секогаш работи на тоа да се подобри среќен и здрав живот за вас и за вас и за вашето семејство.Лесно да се справи со семејство вечера, секојдневно готвење, фестивал прослави, пријатели собирање, итн. ❤Мултифункционален : Погоден за правење ролни, sourdough леб, француски леб, baguettes, банкет десерти, попладне чај, семејни јадења, и други деликатеси.❤Премиум Материјал : Професионални задебелена јаглероден челик материјали, добра топлинска спроводливост и рамномерно загревање, што е еко-пријателски за сила и издржливост. ❤Совршен Дизајн : професионална не-стап baguette тавата да се пече 2 лебови во исто време.✨На перфорирани дизајн на оваа француски леб пан им овозможува на влага да избега, го намалува времето за печење и ја намалува потрошувачката на енергија.✨Одлично не-стап својства може да се постигне со користење на помалку природно масло за јадење.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во времето. ❤Не-стап Слој Третман : Високо-квалитетна храна-одделение не-стап слој, лесно demoulding, добар пренос на топлина, униформа греење, долг животен век, е првиот избор за дома печење.95"Производ Количина : 1 Baguette Леб Тави е погоден како подарок за семејство и пријатели во секое време.✨Погоден за правење ролни, sourdough леб, француски леб, baguettes, банкет десерти, попладне чај, семејни јадења, и други деликатеси.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви помогнат да ги реши што е можно поскоро.✨На високо-квалитетна храна-одделение не-стап слој, лесно demoulding.Спецификација : Сочинуваат : Baguette Леб Pans Size : 15" x 6.Одлично не-стап својства може да се постигне со користење на помалку природно масло за јадење.Карактеристики на Baguette Леб Тави✨Професионални задебелена јаглероден челик материјали, добра топлинска спроводливост и рамномерно загревање, што е еко-пријателски за сила и издржливост.

Главните карактеристики

Избор на клиент