.

.

Картер е Момчиња во тешка категорија Advernture Паркови Грб

Картер е Момчиња во тешка категорија Advernture Паркови Грб

DEN 878.64

Пристапност
Во достапна форма

100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење. 4 Предни Џебови.Мека Атмосфера Худ Уреденост.Faux Sherpa Јака.Паркови со Руно Обвивка.Бебе, Деца, Деца Outwear.Оваа тешка категорија advernture паркови палто од Картер е совршен костум за зиморничав дена и ноќи.Одличен квалитет, голема цена, голем стил.

Главните карактеристики

Избор на клиент