.

.

iKiKin Мачка Кревет Круг Удобно Мачка Гнездо Рака Плетење Памук Мачка Кошница Гребење Мачка Чувствува Плетени Мачки Кревет Рамен Перат Количка за Четири Сезони Униве

iKiKin Мачка Кревет Круг Удобно Мачка Гнездо Рака Плетење Памук Мачка Кошница Гребење Мачка Чувствува Плетени

DEN 1754.40

Пристапност
Во достапна форма

Safe Материјал:Оваа гребење мат е направен од природен памук конец, не-токсични, еко-пријателски, нема статични и нула-отпор.Тоа може ефективно sharpens мачка остри канџи.Повеќенаменски:Ова е дизајниран и како гребење влошки и кревет мат.Тоа би можело да биде почивалиште за вашиот писе, исто така, за мачки спиење, гребење, играње, вежбање итн.Соодветна Големина:Околу 15" x 15" / 40 x 40cm, 0.48 кг / 220g.Четири Боја за да Изберете:Постојат четири бои на располагање, праска, киви, лимон и лубеница.Лесно да се Чисти:Овој мат многу е лесно да се чисти, и машина за перење и миење на рацете се прифатливи.

Главните карактеристики

Избор на клиент