.

.

GSAXNY 4 Парчиња Велосипед Chainstay Заштитник Велосипед Рамка Синџир Guard Подлога на Отворено Спортски Планински Велосипед Заштитна Guard Капак(Црна)

GSAXNY 4 Парчиња Велосипед Chainstay Заштитник Велосипед Рамка Синџир Guard Подлога на Отворено Спортски Планински

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

????【Апликации】Велосипед Chainstay Синџир Заштитник Погодни за планински велосипед, патот велосипед, велосипед количка итн,Заштитник на вашиот синџир од се оштетени со притискање на chainstay. ????【Заштита на животната средина】Може да се користи постојано, повеќе еколошки.Направени од високо квалитетен материјал за долго време и издржливи употреба. ????【Материјал】Високо квалитетни пластични. ????【Подарок】Добар избор за вашиот велосипед.Вашиот велосипед синџир ќе изгледа како нов еден по долго време користење.Одличен избор за подарок за вашите пријатели кои сакаат отворено јава, тие ќе ви се допадне. ????【Услуга】Ние обезбеди 12 месеци гаранција .Можете да изберете замена или целосна наплата ако не сте 100% задоволни со тоа.Без никаков ризик.Сите прашања ќе бидат решени во рок од 24 часа.Велосипед Chainstay Синџир Заштитник Лесно да се отстрани и да се мијат без никакви проблеми откако ќе го користите.Кога синџир во ротирачкото, овој додаток може да се заштити велосипед синџир од оштетување!Идеален за користење со сите мулти-брзина велосипеди и некои една брзина модели.Може да ги штити боја и рамката материјал на вашиот велосипед ефективно и на долг рок од оштетување.Материјал : Високо квалитетни пластични Големина : 222 х 20 мм Боја : Црна Тежина : 16g Пакет Содржина : 4 парчиња на Велосипед Chainstay Заштитник Ние обезбеди 12 месеци гаранција .Можете да изберете замена или целосна наплата ако не сте 100% задоволни со тоа.Без никаков ризик.Сите прашања ќе бидат решени во рок од 24 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент