.

.

Bangdego 50 КОМПЈУТЕРИ за Еднократна употреба Eyelash Маскара Четки Прачки Апликатори Шминка Четка Алатка Колекции,Розова

Bangdego 50 КОМПЈУТЕРИ за Еднократна употреба Eyelash Маскара Четки Прачки Апликатори Шминка Четка Алатка Колекции,Розова

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

Пакетот вклучува : 50 Парчиња Розова Расположливиот Маскара Стапче.Eyelash четка погодно за одделување на трепките, кога ќе користите маскара,исто Така, може да се користи како веѓа четка.На маскара држи главата може да биде малку свиткана , поедноставно.Мали и Преносливо, погоден за патување.шминка продавница, салон за убавина и лична употреба Eyelash виткање стапче имаат подебели, посилни стапчиња.Bangdego 50 КОМПЈУТЕРИ за Еднократна употреба Eyelash Маскара Четки Прачки Апликатори Шминка Четка Алатка Колекции Карактеристики : 1.Четка глава може да се bended малку како што треба. 2.Оваа Eyelash Четка е основна алатка за око шминка. 3.Направи вашите очи да изгледаат поголеми и посветла со оваа направа. 4.Совршен за одделување на трепки пред и/или по маскара апликација.Пакет Листата : Bangdego 25 Pcs/x Pack за Еднократна употреба Трепките Четки.

Главните карактеристики

Избор на клиент