.

.

Cuisinart CHM-BTR Beaters за CHM Серија Рака Миксер

Cuisinart CHM-BTR Beaters за CHM Серија Рака Миксер

DEN 396.96

Пристапност
Во достапна форма

Сет од 2 beaters за Cuisinart CHM Серија рачни миксери.Работи со модели HM-50, HM-50 BK, HM-70, CHM-3, CHM-7 PK.Вистински Cuisinart Додаток дел.Бренд нови Cuisinart рака миксер нерѓосувачки челик турбо beater сет, CHM-BTR.

Главните карактеристики

Избор на клиент