.

.

Innerest Windamp Bladeless Вентилаторот за Ладење 14.5 Тивка Деца Милениче Безбедно со Далечинска Контрола (14.5, Вајт)

Innerest Windamp Bladeless Вентилаторот за Ладење 14.5 Тивка Деца Милениче Безбедно со Далечинска Контрола (14.5,

DEN 4919.76

Пристапност
Во достапна форма

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Windamp Bladeless Ладење Вентилатор со Далечински Управувач е премија и иновативни на вентилатор, со безбедноста, со висока енергетска ефикасност од страна правец на проширување на технологијата врз основа на оригиналната патент.Windamp Bladeless Ладење Вентилатор со Далечински Управувач е премија и иновативни на вентилатор, со безбедноста, со висока енергетска ефикасност од страна правец на проширување на технологијата врз основа на оригиналната патент.Пакетот Вклучува : 1 Телото, 1 Вентилатор, Плоча, 1 Полнач 1 Далечински Контролер, 1 Прирачник.Димензија : 14.45" W x 12.15" L x 16.5" H | Прилагодливи Проток на Воздух Нивоа од 1 до 8 | Осцилација : 70 степен | Тајмер : 1 до 8 Часа | Исклучување на Функцијата : Спиење Mode | 30 степен нервира функција | Дете и домашно милениче безбедност Заклучување | Авто моќ сузбивање функција при користење на 9 часа | Енергетска ефикасност 61% заштеда на Енергија.Енергетска ефикасност 61% заштеда на Енергија | Потрошувачка на Енергија 22 W | 100-240 V, 50/60 HZ.На Windamp Плоштад дизајн овозможува создавање на посилна ветрот, без да предизвика непријатно чувство или главоболка, за разлика од обичните фанови.Windamp Bladeless Вентилаторот за Ладење има едноставен и уникатен Плоштадот Рамка тип дизајн кој овозможува да се соберат и да се засили воздух и да се обезбеди постојана струење.Тоа, исто така, има две спротивни фанови во спротивни насоки кои е најефикасен начин да се направи посилен ветар со повлекување на околниот воздух.Оваа нова технологија е Windamp сопствената патентирана технологија и тоа го прави разлики од Dyson или било какви други обичните фанови.Тоа ќе создаде посилен ветар, но сепак ќе направи да се чувствуваат удобно, дури и употреба на долг период на време, општа фан предизвикува uncomfortableness и главоболка.

Главните карактеристики

Избор на клиент