.

.

Носталгични Склад 768666 Класичен Плоча C Зафат со Десната Рака Fleur Лост Влез во Собата, Backset Големина: 2-3/8, Живот Месинг

Носталгични Склад 768666 Класичен Плоча C Зафат со Десната Рака Fleur Лост Влез во Собата, Backset Големина:

DEN 8460.00

Пристапност
Во достапна форма

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Солидна кован месинг за фини детали.Комплетен сет за една врата (на двете страни).Совршен за реставрација и лесно да се инсталира на современите пред-drilled врати.Рака составени во САД. 5-та година.

Главните карактеристики

Избор на клиент