.

.

Нерѓосувачки Силикони Кујнски Мијалник Цедилка,Потрошувачка Заштитник,Спречите Затнување,Голем Широк Rim 4.5 инчен Дијаметар,Алатки Дом,пакување од 2 (Црна)

Нерѓосувачки Силикони Кујнски Мијалник Цедилка,Потрошувачка Заштитник,Спречите Затнување,Голем Широк Rim 4.5

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Исцедете Заштитник : да се Чува храна и други остатоци од затнување вашиот мијалник мозоци.Материјал : Rim : не ' Рѓосувачки , кошница : силикони.Силикон дизајн е флексибилен и сигурен, одговара на повеќето стандардни садопери, како и тоалет, перење, и работилница комунални тоне.Лесен за чистење : Повлечете на јазичето за да invert и празни, отпадоци и ѓубре; измијте со топла вода за една дамка слободна површина.Големина : 4.5 инчен дијаметар .Ве молиме бидете сигурни дека нашата потоне цедилка е погодна за вашиот мозоци.Дизајниран со бакар метал нерѓосувачки челик rim и црна силикони кошница овој мијалник цедилка е практично и модерно направа која ќе додадете боја на вашиот мијалник.Нашите Кујнски Мијалник Цедилка ви држи подалеку од неволја на затнување на потоне.Направи вашата кујна чиста и уредна.Направете вашиот готвење полесно.

Главните карактеристики

Избор на клиент