.

.

Haploon Шин Чувари фудбал Фудбал Шин Влошки Заштитник Теле Заштитна Опрема за 5-12 Стариот Деца, Тинејџери, Момчиња, Девојки

Haploon Шин Чувари фудбал Фудбал Шин Влошки Заштитник Теле Заштитна Опрема за 5-12 Стариот Деца, Тинејџери,

DEN 465.36

Пристапност
Во достапна форма

Високо Квалитетен Материјал : Направен од PP школка,носење на удобност, мекост умерена, висока пропустливост.Тоа може да се обезбеди поголема заштита за вашето дете.Пена Поместена И Фудбал Чорапи : Постојат 2 пар шин чувари(Црна и Сина), 2 пар фудбал чорапи(Црна и Сина),2 sweatband.Направи вашите деца имаат повеќе целосна фудбал опрема.Прилагодливи Ремени : Ова шин стражари е во можност да се прилагоди ремени и велкро куќишта, 6.7 инчи долго и 5.3 инчи широка,Една големина одговара за 5-12 години деца, момчиња, девојки.Совршен Натпревар со Памук Фудбал Чорапи : Чорапи изработени од 95% памук и 5% природен латекс гума, добра еластичност за подобрување одговара.Кога детето е играње фудбал, чорапи може да се користи со шин чувари.Добар Избор за фудбал спортови : На шин влошки имаат 2 Велкро кои се вклопуваат во подножјето и се помалку лесно да заспивам кога се работи.

Главните карактеристики

Избор на клиент