.

.

2022 Месечна Излет Рефил 5-1/2 x 8-1/4, Бега од јануари 2022 до декември 2022, на Две Страници Месечно, Биро Големина 4, 7-Дупка удирани со тупаници

2022 Месечна Излет Рефил 5-1/2 x 8-1/4, Бега од јануари 2022 до декември 2022, на Две Страници Месечно, Биро

DEN 275.76

Пристапност
Во достапна форма

12 месечни планирање календар страници се кандидира од Јан 2022 да Дек 2022. Еден месец по две-страница се шири со пресуди секојдневно блокови, to-do & белешки дел, претходниот & следниот месец календари за референца.Секој месец вклучува да се направи и преглед на страници.Празници печатени, ламинат јазичиња, светла бела хартија.САМО Компатибилни со 5-1/2 x 8-1/2 инчи, 7 или 3 прстен излет врзива, како Ден Тајмер (биро големина 4), Френклин Означат (класичен), Avery (мини), итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент