.

.

Flamaker Моќ Лифт регулируема Облегалка Стол СТП Кожа за Стари лица со Масажа и Греење Ергономски Дневна Стол за Дневна Соба Класичен Еден Тросед со 2 Купот на Носители?

Flamaker Моќ Лифт регулируема Облегалка Стол СТП Кожа за Стари лица со Масажа и Греење Ергономски Дневна Стол

DEN 9359.76

Пристапност
Во достапна форма

Меморија & 1 Час Тајмер & Долг животен век : високи светол кат светилка има мемориска функција за да се сеќавам на твојот последен осветленост и боја температура, кога ќе го светилка назад.Произведено во Кина.Стабилен и Безбеден : широк(9.Дебела и мек сунѓер поместена наназад, седиште и столовите, поддршка, но сепак удобно.Тоа, исто така, има масажа функција која може да работат во четири vibrating делови (назад, lumbar, бедро, нога), пет контрола режими (пулс, притиснете, бран, авто, нормално), а на два интензитет опции, тоа е лесно да имате масажа со далечинскиот управувач во рака и да уживате релаксација во вашиот дом.Додека масажа, може да се загрее вашиот lumbar дел кој ќе помогне во олеснување на половината притисок и да се стимулира циркулацијата на крвта и има тајмер in15/30/60 минути за лесно да го поставите вашиот масажа време.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.

Главните карактеристики

Избор на клиент