.

.

Smart Делови Навивач XL Барел Назад - Autococker / AC - Црна

Smart Делови Навивач XL Барел Назад - Autococker / AC - Црна

DEN 1438.80

Пристапност
Во достапна форма

Целосна 8-инчен контрола создаден со користење на еден Навивач XL insert (не се вклучени).Autococker Тема.Полиран Црна.Навивач XL Грб, Внесува и Фронтови НЕ се компатибилни со оригиналниот Навивач буриња.Smart Делови Навивач XL Барел Назад - Autococker / ACThe оригинални Навивач систем за брзо прерасна во повеќето широко се користи и високо се почитуваат меѓусебно понесе барел некогаш направени.Низ годините на турнирот докажано перформанси тоа е репер на конзистентност, точност и флексибилност.Новиот Навивач XL се гради врз тоа наследство, комбинирање на корисникот повратни информации со детално истражување да се достави следната еволутивен чекор во Навивач систем со повеќе контрола понесе.Во контролирана околина за тестирање, paintballs отпуштен преку Навивач XL изложени просечна брзина зголемување од 6 метри во секунда, во споредба со оние пукаше со истиот се задржиме на мерењето и притисок преку оригинален Навивач со истиот понесе дијаметар и пренесување.Оваа ефикасност подобрување овозможува иста брзина да се постигне со понизок притисок излив на воздухот, што резултира во намалување на одвратна, намален звук потпис и намалена воздух влијание на макбаскет - едноставно со движат до Навивач XL систем.XL BACKSFreak XL грбот се темел за секој барел.Достапни во полиран финиш со Гога/Јон или Autococker тема модели, Навивач XL грбот не се компатибилни со оригинални Навивач фронтови или 5" влошки.

Главните карактеристики

Избор на клиент