.

.

Petdoer Керамички Плитки Мачка Јадење, Whisker Замор Слободни Мачка Храна Чинии, Широк и Мал Не се Лизга Милениче Плоча за Маче и Kitty, Кратки Нозе Munchkin Мачка

Petdoer Керамички Плитки Мачка Јадење, Whisker Замор Слободни Мачка Храна Чинии, Широк и Мал Не се Лизга Милениче

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

Whiskers се повикаа vibrissa, допир рецептори кои се стигне подлабоко да се поврзете со нервниот систем на мачка.Нашите cereamic мачка јадења може лесно да се чистат со лесна за јадење сапун и топла вода.#1 избор на ветеринари е керамички.Нашите садови се направени во објект што обично се прави за човекови одделение производи за здравствена заштита и прехранбената индустрија.Исто така, пластични акумулира длабоките гребнатини дека харбор insanitary работи.Кога вашата мачка whiskers допир страни на традиционалната храна сад (Премногу Длабоко & Висок), чувството на bumping чувствителни whiskers може да предизвика него whisker замор—болка и стрес. ✅【Лесно да се Исчисти & машина за миење Садови Безбедно】Расчистување е бриз за чаши дека може да биде индивидуално отстранети за машина за миење садови.

Главните карактеристики

Избор на клиент