.

.

Ancfun Стариот Класичен Гроздобер Мотоцикл Кул Ретро Мотор Неонски Знак, Патување Тема рачно изработени ЕЛ Жица Неонски Светлина Знак, Дома Декор Ѕид Уметност, Вар

Ancfun Стариот Класичен Гроздобер Мотоцикл Кул Ретро Мотор Неонски Знак, Патување Тема рачно изработени ЕЛ Жица

DEN 238.80

Пристапност
Во достапна форма

★★___________________Информација за производот : 1) Димензии на Акрилик Стакло Подлога : - 15.>Не се препорачува за комерцијална употреба.>Ако треба да се задржи на светлата за долго време, можете да ја користите 5 V USB драјвер.► Големини на акрилик стакло поддршка : Висина 15. ► Овој ЕЛ Жица неонски знак, може да се користи во различни средина, како декоративни светилки за дома, mancave, спална соба, детска соба, дневна соба.7 инчен x Ширина 23. 2-метар-долго продолжување cord About на далечинскиот управувач : - Тоа е поврзано со ЕЛ жица. ❤ Би сакале да додадете малку сјај и фасцинантен нешто во вашата соба или човек пештерата?Ако одговорот е да, нашите ЕЛ неонски знак ќе биде совршен прилог за вас. ► Процесирање на нарачката време : Секој ред ќе биде предаден во 3-5 дена, и тоа обично трае од 1 до 2 недели за испорака.Тоа нема да се загрее по долго време користење, истакна тоа не се случува да биде светло како традиционален стакло неонски или LED знак, па затоа тоа не е толку блескави.>Ако користите батеријата пак, светлината може да трае за околу 72 часа.- Напојува од страна на 2 АА батерии (користење на батеријата пак, батерија не е вклучена во пакетот) или USB набавка (со користење на USB адаптер).Забележливо е, ако сте во сосема место или кога далечинскиот управувач е во близина на вашето уво. >Поради ЕЛ жица потреби големи тековната диск, тоа го прави на зуењето звук кога тоа е on.6 инчен (40cm x 60cm)2) Дебелина на Electroluminescent Жица - 2.7 инчен x 23. USB драјвер (USB адаптер)4. Синџирот за бесење знак 5. Синџирот за бесење sign5.- Батеријата пак има 3 поставки : бавно да трепка, трепка брзо и постојано on.Нема да се грижи за тоа кога знак е за на ѕид.Двете од нив се во внатрешноста на пакет (батерија, не се вклучени). ► Напојување : Тоа може да се напојува од страна на 2 АА батерии (користење на батеријата pack) или USB набавка (со користење на USB драјвер). √★★ Ова е ЕЛ (Electroluminescent) ЖИЦА ЗНАК. USB драјвер (USB адаптер) 4.2 мм дијаметар ЕЛ жица ќе се користи Она што е во пакет?1. Батеријата pack (далечински управувач, батерија не е вклучена во пакетот) 3.ВНИМАНИЕ!!!>Овие знаци се рачно изработени, па може да има некои траги од лепило и малку гребнатини на акрилик (не неисправни).Тоа не се случува да биде светло како традиционален стакло неонски или LED знак, па затоа тоа не е толку блескави.

Главните карактеристики

Избор на клиент