.

.

BZX55C5V1 - Диоди 2-Игли НЕ-35 55C5V1 (100 Парче Многу)

BZX55C5V1 - Диоди 2-Игли НЕ-35 55C5V1 (100 Парче Многу)

DEN 355.20

Пристапност
Во достапна форма

Диоди Преглед.Диоди Zener Дискретни. (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се користат во делови.Спакуван во ESD безбедно пакување.Квалитетот прегледано од индустријата професионалци.Совршен за breadboard, DIY, создателот, поправка, прототип.VISHAY Диоди Дискретни Zener Диоди Преглед 2-pin-DO-35 Преку Дупка 55 C5 V1.

Главните карактеристики

Избор на клиент