.

.

1N5817 - JEDEC 2-Игли НЕ-41 1N5817 (100 Парче Многу)

1N5817 - JEDEC 2-Игли НЕ-41 1N5817 (100 Парче Многу)

DEN 840.00

Пристапност
Во достапна форма

Диоди Преглед.JEDEC 1 N Дискретни. (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се користат во делови.Спакуван во ESD безбедно пакување.Квалитетот прегледано од индустријата професионалци.Совршен за breadboard, DIY, создателот, поправка, прототип.ДИОДИ JEDEC Дискретни 1 N Диоди Преглед 2-pin-DO-41 Преку Дупка 1 N581.

Главните карактеристики

Избор на клиент