.

.

MMSZ5234B-7-F - Диоди 2-Игли SOD-123 5234 (100 Парче Многу)

MMSZ5234B-7-F - Диоди 2-Игли SOD-123 5234 (100 Парче Многу)

DEN 252.00

Пристапност
Во достапна форма

Мал Преглед Диоди.Диоди Zener Дискретни. (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се користат во делови.Спакуван во ESD безбедно пакување.Квалитетот прегледано од индустријата професионалци.Совршен за breadboard, DIY, создателот, поправка, прототип.ДИОДИ Диоди Дискретни Zener Мал Преглед Диоди 2-pin SOD-123 Површината Планината 5234 MMSZ5234 B.

Главните карактеристики

Избор на клиент