.

.

WALIKI Подрипнувајќи Коњ Хопер | Џони На Жив Коњ | Коњ Скокање за Години | Жолта ... (Розева)

WALIKI Подрипнувајќи Коњ Хопер | Џони На Жив Коњ | Коњ Скокање за Години | Жолта ... (Розева)

DEN 575.76

Пристапност
Во достапна форма

★ ЛЕСНО ДА се НАДУВА : пригоден Двојно Дејство Рака Пумпа е вклучена.Се бие во 5 минути!. ★ БЕЗБЕДНО и ИЗДРЖЛИВИ : Џони Жив Коњ е тестиран за да НИ безбедност & phthalates стандарди. ★ КООРДИНАЦИЈА : на Подрипнувајќи Коњ години го најдат своето салдо & наскоро, нова транспорт метод. ★ НЕ ПРЕСТАНЕ СО ПОДРИПНУВАЈЌИ КОЊ : раководи пример!Се забавуваат подрипнувајќи заедно со возрасни големина Хопер Топката. ★ WALIKI ИГРАЧКИ : Од 2005 smart родителите за доверба на нашите славни бие играчки кои се НАПРАВИ ВЕЖБАЊЕТО ЗАБАВНО.

Главните карактеристики

Избор на клиент